Foto: V létě v novém? Kobky na náplavce se dokončují. Podívejte se, jak budou vypadat

Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
Aktualizováno 21. 4. 2019 16:45
Praha pomalu dokončuje rekonstrukci tzv. kobek na břehu Vltavy, čili výklenků na populárních náplavkách v centru města. Magistrát zároveň vyhlašuje výběrové řízení na jejich provozovatele, zájemci mají měsíc na přihlášení. Někteří stávající nájemci dostanou možnost pokračovat. Podívejte se, jak kobky a oblíbená náplavka, kterou navštíví denně i deset tisíc lidí, vypadá dnes a jak se změní do budoucna.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy