Češi na webu vtipkují o novém logu LIDEM, zde jejich návrhy

Češi na webu vtipkují o novém logu LIDEM, zde jejich návrhy
Někteří autoři si všimli nečekaných paralel...
... někteří vsadili na vlastní kreativitu.
Hned po vyhlášení soutěže o logo strany se objevila loga kritická...
... i poněkud "nekorektní".
Foto: OLoL - Křesťanská komunita Panny Marie Lurdské (Our Lady of Lourdes)
Tereza Krobová Tereza Krobová, Jana Černá
26. 6. 2012 14:40

Praha - Okamžitě po oznámení názvu politické platformy Karolíny Peake - LIDEM - se na webu začaly objevovat vtipy parodující její možné logo a začaly vznikat falešné stránky nové partaje. Příliv vtipů ale neustal ani po vyhlášení oficiální podoby loga této politické strany. Naopak, vznikají stále nové parodie.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy