Vlasová show v Londýně: Neuvěřitelné účesy a kadeřnické kreace

Vlasová show v Londýně: Neuvěřitelné účesy a kadeřnické kreace
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Lucie Kalivodová
18. 10. 2010 16:35

Londýn - V Londýně se v neděli uskutečnila kadeřnická akce Alternative Hair Show, kam se sjeli slavní kadeřníci i nové hvězdy kadeřnického nebe z celého světa. Modelky se po mole procházely s hlavou vztyčenou, za což jim v některých případech patří velký obdiv. Alternative Hair show vznikla už v roce 1983. Založil ji uznávaný kadeřník Tony Rizzo, který se snažil najít poté, co mu zemřel syn Valentino, prostředky pro výzkum leukémie. Společně s Anthony Mascolem - ředitelem Alternative Hair Club - se proto každoročně pokouší prostřednictvím unikátního projektu, který neustále posouvá hranice kreativity a kadeřnických vizí v podání nejlepších kadeřníků světa, získat co největší pomoc pro děti a dospělé trpící touto nemocí a jejími vzácnými formami.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Kosovo uznává méně než 100 ze 193 států OSN, uznání stáhla Ghana

Uznání Kosova už stáhlo 16 zemí, a nezávislost této bývalé jihosrbské provincie tak nyní podporuje méně než 100 ze 193 členských států OSN. O víkendu přišla do Bělehradu příslušná nóta z Ghany, informovala agentura Tanjug.

Srbsko tím zaznamenalo další úspěch ve svém diplomatickém úsilí přesvědčovat země, které uznaly nezávislost Kosova, aby od tohoto svého rozhodnutí ustoupily. Priština to ostře kritizuje a loni kvůli snaze Srbska o její diplomatické blokování zavedla stoprocentní cla na dovoz srbského zboží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy