Grilují, debatují, běhají. Nazí. Itálie zažila sraz nudistů

Grilují, debatují, běhají. Nazí. Itálie zažila sraz nudistů
Současné zákony totiž zakazují nahotu na veřejnosti.
Fotoreportér agentury Reuters se vydal na výroční shromáždění spolku nudistů sdružených kolem webových stránek www.inudisti.it.
Komunita má 40 tisíc registrovaných členů a o víkendu své další plány ladila na soukromém pozemku v letovisku Oasis of Zello nedaleko Bologně.
Seznamte se: To je Sergio Ferri, majitel resortu v Oasis of Zello, který svůj pozemek propůjčil setkání.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
23. 6. 2013 21:56

Bologna - Zatímco Češi se připravují na příchod chladné fronty, v Itálii je pořádně horko. A to na více frontách. Komunita nudistů, k níž se hlásí na 2 miliony Italů a Italek, připravila kampaň, jíž chce přesvědčit vládu, aby upravila právní předpisy. Současné zákony totiž zakazují nahotu na veřejnosti.

Fotoreportér agentury Reuters se vydal na výroční shromáždění spolku nudistů sdružených kolem webových stránek www.inudisti.it. Komunita má 40 tisíc registrovaných členů a o víkendu své další plány ladila na soukromém pozemku v letovisku Oasis of Zello nedaleko Bologně.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 minutami

Britský prodejce oblečení Boohoo koupil Debenhams. Obchody převzít nechce, hrozí zánik 12 000 míst

Britský on-line prodejce oblečení Boohoo koupil zhruba za 55 milionů liber (1,6 miliardy Kč) značku Debenhams, včetně jejího webu. Žádný ze 118 obchodů, které má Debenhams na hlavních třídách britských měst, se ale Boohoo převzít nechystá. Zájem nemá ani o zaměstnance, takže v ohrožení je až 12 000 pracovních míst. 

Společnost Boohoo převzetí značek Debenhams popisuje jako transformační záležitost a označuje ji za velký krok. Podmínky dohody ale znamenají zánik pracovních míst, což v prosinci avizovali už správcové Debenhams, když zahájili likvidaci této 242 let staré firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy