Boeingu Travel Service praskly při přistání v Abú Zabí dvě pneumatiky, cestující jsou v pořádku

ČTK ČTK
29. 4. 2016 16:14
Letadlu tuzemské letecké společnosti Travel Service na lince z Ománu do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech praskly během přistání dvě pneumatiky. Poškození podvozku stroje, který česká společnost pronajala letecké společnosti Oman Air, se obešlo bez zranění. Nehoda se stala ve středu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Travel service

Praha - Cestující české letecké společnosti Travel Service zažili během přistání v Abú Zabí nepříjemné chvilky. Boeingu 747, který letěl z Ománu, praskly dvě pneumatiky, napsal server iDnes.cz.

Na palubě letounu bylo 150 cestujících a sedm členů posádky. Nikdo nebyl zraněn, cestující opustili letadlo po schodech, řekla mluvčí společnosti Vladimíra Dufková. Příčina nehody se vyšetřuje.

Travel Service patří do skupiny Unimex Group, kterou vlastní podnikatelé Jiří Šimáně a Jaromír Šmejkal. Necelý poloviční podíl v dopravci drží čínská investiční společnost CEFC. Vlastními letadly provozují SmartWings lety do 51 destinací, ve spolupráci s partnerskými leteckými společnostmi umožňují letět celkem do více než 80 destinací. Na středeční let do Spojených arabských emirátů byl stroj pronajat letecké společnosti Oman Air.

 

Právě se děje

Další zprávy