Volební spoty na ČT

Volební spoty na ČT
Bývalý premiér není mafián
Ale evropský politik
Rádce našeho vládce
Kateřina už ví. Snad se podaří trapas na hlasy přetavit
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
20. 5. 2009 15:31

Hodinový program nabitý evropskými hvězdami, obrazy staré Prahy a smějícími se dětmi. To jsou předvolební spoty českých politických stran, vysílaných každý den v televizi. Neztrácejte čas a prosvištěte si naší politickou scénku během dvaceti vteřin. ZDE:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Schodek rozpočtu stoupl ke konci července na rekordních 279,4 miliardy korun

Schodek státního rozpočtu ke konci července stoupl na 279,4 miliardy korun z červnových 265,1 miliardy korun. Informovalo o tom v tiskové zprávě ministerstvo financí (MF). Jde o nejhorší červencový výsledek od vzniku Česka. Loni ke konci července byl schodek 205,1 miliardy korun.

Celkové příjmy rozpočtu ke konci července meziročně stouply o 19,3 miliardy na 836,3 miliardy korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení vzrostly meziročně o 32,4 miliardy na 721,9 miliardy korun. Celkové výdaje rozpočtu ke konci července pak meziročně stouply o 93,6 miliardy na 1,1 bilionu korun.

Na celý letošní rok je schválen schodek státního rozpočtu 500 miliard korun. Loni, kdy byl výsledek ovlivněn dopady pandemie, skončil státní rozpočet ve schodku 367,4 miliardy korun. Na příští rok MF navrhuje schodek 390 miliard korun

Zdroj: ČTK
Další zprávy