Dva muži pravděpodobně utonuli v sobotu na Vysočině

ČTK ČTK
20. 3. 2016 10:43
Dva muži byli v sobotu ráno nalezeni bez známek života ve vodních tocích na Vysočině. Třiašedesátiletý muž byl nalezen v zahradním rybníčku v Mrákotíně na Jihlavsku, další muž se pravděpodobně utopil v řece Sázavě v obci Sázava na Havlíčkobrodsku. Okolnosti obou případů policisté vyšetřují, k jejich objasnění byla nařízena soudní pitva. ČTK to řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová. V Sázavě našel muže v řece náhodný kolemjdoucí. Totožnost muže policie zjišťuje.
Foto: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 39 minutami

Hokejisty Slavie bude po Říhovi trénovat Štrba

Novým trenérem hokejistů prvoligové Slavie se stal Martin Štrba. Na střídačce nahradí Miloše Říhu mladšího, jemuž skončila smlouva a klub již v polovině března avizoval, že s ním dále nepočítá. Štrbovým asistentem bude další bývalý útočník Jiří Doležal, trenérem brankářů zůstal Roman Málek. Pražané o tom informovali na webu.

"Martina Štrbu jsme si vytipovali jako mladého progresivního trenéra, který má ambice a potenciál. Jeho výhodou je také to, že má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru," řekl sportovní manažer Jiří Veber.

Čtyřiačtyřicetiletý Štrba trénoval naposledy rovněž ve druhé nejvyšší soutěži Chomutov. S Piráty se dohodl na odchodu koncem listopadu. V minulosti pracoval jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde působil rovněž u mládeže.

Další zprávy