Foto: Vítězný únor Andreje Babiše. Bez soka a bez diskuze zvítězil drtivě a dál vede svoje hnutí ANO

Kliknutím vstoupíte na sjezd.
Sněm ANO v sídle Centra pohybové medicíny patřícímu Agrofertu začíná.
Před delegáty sedí dosluhující předseda Andrej Babiš a spolu s ním Jaroslav Faltýnek.
Světla svítí.
Můžeme začít.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
25. 2. 2017 18:30
V sídle Centra pohybové medicíny se sjelo hnutí ANO, aby si na celostátním sněmu zvolilo svého předsedu a další orgány vedení před blížícími se volbami. Miliardář a vicepremiér Andrej Babiš kandidoval na místo předsedy svého hnutí, sám, bez soka i nepříjemných dotazů, neboť se nikdo nepřihlásil ani do diskuze. Očekávaně drtivě zvítězil - obdržel 93 procent hlasů delegátů. Jak Babiš k hladkému vítězství přišel, se podívejte v galerii.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy