Párek v rohlíku jako tunel Blanka. Hledáme nejzajímavější cedule, prosby i hrozby

Klikněte pro vstup do fotogalerie.
Majitel copy centra PRo - Can na Palmovce chce mít klid, a proto zřejmě na vstupní dveře obchodu nalepil lehce mizantropické varování pro rodiče rozverných dětí.
Naopak majitelka pražského butiku se snaží nalákat potenciální zákaznice do obchodu uklidněním, že drahé oblečky je přijdou levněji než návštěva doktora.
Billa, váš čerstvý supermarket a Vstup zakázán – nebezpečí otravy. Kombinace dvou na sobě nezávislých cedulí působí v parkovišti supermarketu na Žižkově až hororově. Kupující neví, co má dělat, zda nastoupit do výtahu a rychle ujet, nebo zda si naopak nástupem do výtahu podepisuje ortel smrti otravou...
Přátelskou atmosféru chce u svých hostů vzbudit hned při vstupu karlínská restaurace Be Friendly.
Foto: Iva Špačková
Iva Špačková Iva Špačková
28. 6. 2017 8:13
Narazili jste v obchodě, restauraci nebo kdekoliv při cestě na dovolenou na ceduli, která vás rozesmála, udivila, či jinak zaujala? O různé nápisy, zákazy nebo výzvy se teď můžete podělit s našimi čtenáři a vyhrát v soutěži. Pro inspiraci klikněte na galerii a podívejte se na první snímky.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy