Kdo je Obchodník roku? Uspěly Ikea, Lidl či Spokojený pes, projděte si podrobné výsledky soutěže

Ekonomika Ekonomika
6. 2. 2018 18:20
Seznamte se s výsledky jednotlivých kategorií 15. ročníku ocenění Mastercard Obchodník roku.
Foto: Filip Jandourek/Economia

Absolutní vítěz

Absolutním vítězem patnáctého ročníku ocenění Mastercard Obchodník roku 2017 se stala společnost IKEA Česká republika, která zvítězila i v předchozích čtyřech ročnících soutěže. Prodejna vykazuje vysokou míru loajality a důvěry zákazníků.

Vítěze jednotlivých kategorií určil reprezentativní internetový průzkum společnosti GfK Czech na vzorku dvou tisíc respondentů z celé České republiky. Hodnotilo se spontánní jmenování prodejny (znalost, tj. vybavení si názvu bez nápovědy), počet nakupujících, míra jejich loajality prodejně a důvěra v ní, spokojenost s vybranými parametry jako sortiment, kvalita či orientace v nabídce.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy