Foto: Značkové zboží s velkou slevou. V Česku se otevřou další dvě outletová centra

Petr Kučera Petr Kučera
20. 11. 2017 12:28
Společnost TK Development získala stavební povolení na výstavbu projektu Outlet Arena Moravia. První fáze se má otevřít už za rok. Ještě dříve chce přivítat návštěvníky dlouho odkládaný obří projekt u pražského letiště. Podívejte se na nové vizualizace.
Outlet Arena Moravia
Outlet Arena Moravia | Foto: TK Development
Outlet Arena Moravia
Outlet Arena Moravia | Foto: TK Development

Outlet Arena Moravia

V Ostravě vyroste další, v pořadí (podle plánovaného otevření) zřejmě čtvrté outletové centrum v České republice - a první na severní Moravě. Developerská společnost TK Development získala stavební povolení na výstavbu projektu Outlet Arena Moravia. Vznikne v Přívoze poblíž centra Ostravy u dálnice D1 v proluce u Hlučínské ulice.

Právě blízkost dvou dopravních tepen, jimiž denně projíždí na 60 tisíc automobilů, má být hlavním lákadlem pro budoucí nájemce. "V okruhu 60 minut jízdy žije až 3,2 milionu obyvatel," dodává Mogens Pedersen, generální ředitel TK Development. Firma spoléhá i na blízkost Polska, věří také v zájem turistů navštěvujících Beskydy.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 53 minutami

Nemocnici Královské Vinohrady nově povede dermatolog Arenberger

Novým ředitelem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze byl jmenován dermatolog Petr Arenberger, uvedla Česká televize. Do funkce Arenbergera jmenoval ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na základě tendru, kterého se účastnilo celkem osm lidí. Arenberger je nyní ve vinohradské nemocnici přednostou dermatovenerologické kliniky. Dosavadní ředitel Robert Grill odejde z funkce ke konci září na vlastní žádost kvůli blížícímu se důchodovému věku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy