Unikátní klášter v centru Prahy pošta opět neprodala. Nepomohlo ani snížení ceny

Foto: Sreality.cz
Ekonomika Ondřej Neufus Ekonomika, Ondřej Neufus
Aktualizováno 19. 9. 2019 10:47
Česká pošta znovu nabízela k odkupu bývalý klášter benediktinek na pražském Smíchově. Vyvolávací cenu z původní nabídky snížila o 67 milionů na 353,4 milionu korun, což odpovídá znaleckému posudku. Areál bývalého kláštera sv. Gabriela nabídla formou elektronické aukce, nepřihlásil se však nikdo, kdo by splňoval podmínky. Pošta proto aukci zrušila. Podívejte se, v jakém stavu je klášter nyní.
 

Právě se děje

před 15 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy