Řetězec KFC vypustil další bizarnost: lidem nabídl svíčku s vůní své omáčky

Ekonomika Ekonomika
9. 2. 2019 16:52
Fastfoodový řetězec KFC znovu potvrdil, že jeho marketingové oddělení má vytříbený smysl pro humor. Po čepici vypadající jako kyblík kuřat, opalovacím krému a laku na nehty s vůní smaženého kuřete a surfu s portrétem ikonického Colonela Sanderse nabídl svým fanouškům další limitovanou edici - tentokrát jde o svíčku s vůní populární omáčky.
Svíčka s vůní omáčky.
Svíčka s vůní omáčky. | Foto: Twitter/KFC

"Opravdu se vám to nezdá. Skutečně teď můžete díky této svíčce naplnit svůj domov neuvěřitelným aroma KFC omáčky," uvedlo podle britského bulvárního listu Daily Mirror tiskové oddělení pobočky pro Velkou Británii a Irsko.

A výhradně pro obyvatele těchto zemí je také svíčka s vůní jejich oblíbené omáčky určena. Na webových stránkách řetězce jim stačilo do 28. ledna zaregistrovat své jméno a e-mailovou adresu a doufat ve výhru. Fast food totiž skrze sociální síť Twitter oznámil, že rozdá jen něco přes 200 kusů tohoto netradičního výrobku.

A aby byla stimulace zákazníkových smyslů kompletní, KFC dokonce nabízí možnost relaxace skrze zvukové stopy, které mají pomoci milovníkům rychlého občerstvení zbavit se stresu. Na výběr k poslechu je tak zvuk smažícího se kuřete, padajících hranolků nebo právě se vařící omáčky.

Není to poprvé, co KFC poslalo do světa svíčky s netradiční vůní. Novozélandská pobočka již před lety rozdávala tyto výrobky s vůní smaženého kuřete. Na sociálních sítích se o limitovaný počet kusů strhl velký zájem.

Loni v létě zase pobočka KFC v Austrálii nabídla na svém e-shopu k prodeji zboží jako tepláky potištěné obrázky kuřecích nuget a hranolků, ponožky, kyblík kuřecích nuget jako pokrývku hlavy i trička s nápisem "Stoprocentně originální recept." Po produktech se opět "zaprášilo". A to i přesto, že se jejich cena pohybovala v přepočtu od zhruba 320 do 13 tisíc korun.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Účastníci berlínské konference se dohodli na dodržování embarga v Libyi

Účastníci konference o Libyi se v neděli dohodli na dodržování stávajícího zbrojního embarga a jeho lepší kontrole. Zavázali se také, že ukončí vojenskou podporu znesvářených stran. Na tiskové konferenci po skončení konference to uvedli generální tajemník OSN António Guterres německá kancléřka Angela Merkelová, která schůzku na nejvyšší úrovni svolala.

"Nemůžu dostatečně zdůraznit, že neexistuje žádné vojenské řešení konfliktu v Libyi, na tom se shodli všichni účastníci konference," řekl Guterres. "A dnes se také všichni účastníci této konference zavázali do tohoto ozbrojeného konfliktu nebo vnitřních záležitostí Libye nezasahovat," poznamenal.

"Můžu potvrdit, že všichni jsou zajedno, že chceme respektovat zbrojní embargo, a že bude také více kontrolováno než v minulosti," uvedla zase Merkelová, podle níž je důležité, aby závěry konference nyní potvrdila také Rada bezpečnosti OSN.

Berlínského jednání se zúčastnili mimo jiné ruský prezident Vladimir Putin, francouzský prezident Emmanuel Macron nebo americký ministr zahraničí Mike Pompeo.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Johnson mluvil s Putinem, Rusko označil za bezpečnostní hrozbu

Mezi Británií a Ruskem nedojde k normalizaci vztahů, dokud Moskva neskoncuje se svým "destabilizujícím jednáním" a dokud bude znamenat bezpečnostní hrozbu. Podle mluvčí britského premiéra to v neděli Boris Johnson řekl ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi na okraj summitu o Libyi v Berlíně.

"Dal mu jasně najevo, že britské stanovisko k Salisbury se nezmění," uvedla podle agentury Reuters mluvčí Downing Street. V anglickém Salisbury byli v březnu 2018 otráveni bývalý ruský dvojitý agent Sergej Skripal a jeho dcera Julija. Londýn z útoku na Skripalovy obvinil Rusko, Moskva vinu popírá.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zeman chce ocenit policistu, který zasahoval ve Vejprtech

Prezident Miloš Zeman plánuje udělit na podzim medaili policistovi, který v neděli s nasazením života pomohl obětem požáru ve Vejprtech na Chomutovsku. O tragédii bude v pondělí jednat s premiérem Andrejem Babišem. Uvedl to v pořadu Rádia Frekvence 1 z vysílaném z Lán.

Zdroj: ČTK
Další zprávy