Petr Kellner nechtěl být fotografován. Zde je několik málo snímků, kde je zachycen

Petr Kellner nechtěl být fotografován. Zde je několik málo snímků, kde je zachycen
Nejbohatší Čech Petr Kellner zemřel v sobotu při nehodě vrtulníku v aljašských horách. Na této fotografii a několika dalších snímcích vidíte snímků z rokz 2018 s tehdy aktuálními fotkami Petra Kellnera, které se objevily ve výroční zprávě společnosti PPF. Ve výročních zprávách společnosti se kromě jinak vzácných aktuálních snímků tohoto podnikatele vždy objevily také Kellnerovy názory na svět byznysu i další oblasti.
Zde na snímku z roku 2016 je Kellner (uprostřed) zachycen na zápase hokejové extraligy v Liberci spolu s někdejším předsedou Fotbalové asociace ČR Miroslavem Peltou (vlevo) a majitelem hokejového klubu Bílí Tygři Liberec Petrem Syrovátkem.
Nejbohatší Čech Petr Kellner, který se narodil 20. května 1964 v České Lípě, se na veřejnosti objevoval jen velmi zřídka a taktéž s médii téměř nekomunikoval. Tento a následující snímek pochází z roku 2020.
Do světa "velkých peněz" se absolvent pražské Vysoké školy ekonomické Kellner probojoval díky úspěchu čtyř privatizačních fondů spadajících pod Správu prvního privatizačního fondu a. s. (Správa PPF). Tu založil spolu se dvěma společníky. Peníze na "rozjezd" mu půjčil teplický sklářský holding Sklo Union vedený Štěpánem Popovičem.
Foto: ČTK
Ekonomika ČTK Ekonomika, ČTK
29. 3. 2021 9:22
Miliardář Petr Kellner velmi dbal o své soukromí. Dlouhá léta byl známý jediný jeho oficiální snímek, média tam často musela využít ty z výročních zpráv PPF. Kellner byl majoritním vlastníkem skupiny PPF Group, která působí na celkem třech kontinentech v řadě odvětví. Na veřejnosti se český podnikatel vždy objevoval jen velmi zřídka a taktéž s médii téměř nekomunikoval.
 

Právě se děje

Další zprávy