IKEA se mění. Prodávat začne v Praze na Václavském náměstí

IKEA se mění. Prodávat začne v Praze na Václavském náměstí
V dolní části Václavského náměstí otevře 20. září IKEA svůj nový obchod.
Už nechce prodávat jen v obřích modrožlutých halách na okrajích měst.
I když má dvě patra, je pětatřicetkrát menší než IKEA obchodní domy.
Zboží tu mají stejné. Stěna Ivar se prodává už padesát let.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
18. 9. 2018 13:57
Nový koncept prodeje nazvali IKEA point. Žádný nábytek si odtud neodvezete, je to objednávková kancelář.

Dokonalá prezentace tradičních IKEA produktů a slib, že vám nábytek přivezou domů, smontují, a když se vám nebude líbit, můžete ho do roka vrátit.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy