Český Vodafone mění vedení. Nový šéf má zkušenosti z bankovnictví

ČTK ČTK
3. 2. 2017 14:55
Novým generálním ředitelem Vodafonu v Česku bude dosavadní viceprezident pro péči a prodej Jiří Báča. Nahradí Baleše Šarmu, který zůstane předsedou představenstva. Šarma, který byl v čele českého Vodafonu od podzimu roku 2013, se přesune do Vodafone Indie, kde bude zastávat pozici provozního ředitele. Báča přišel do Vodafonu z GE Money Bank, kde řídil komerční bankovnictví. Předtím působil na pozici generálního ředitele mBank. Dále působil ve vedení Citibank či HVB Bank.
Jiří Báča, Vodafone
Jiří Báča, Vodafone | Foto: Vodafone

 

Právě se děje

před 43 minutami

Patnáctiletý chlapec přežil pád z 19. patra panelového domu v Praze

V Praze na Hájích v pátek odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád přežil, záchranáři ho po uvedení do umělého spánku převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice, řekly mluvčí policie Eva Kropáčová a záchranné služby Jana Poštová.

Událost se stala v Kupeckého ulici po 15:00. "Hasiči na místě osobu vyprostili z přístavby, kam dopadla," řekla Kropáčová. Záchranáři podle Poštové ošetřili na místě patnáctiletého mladíka. "Uvedli jsme ho do umělého spánku, zajistili dýchací cesty, žilní vstup, zajistili podle traumaprotokolu a převezli s vážným úrazem hlavy a pánve do Thomayerovy nemocnice na traumatologii," uvedla. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti události a příčinu pádu, dodala Kropáčová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy