Značka Dominátor končí. Hašek prodělal milióny

Red Spo
21. 7. 2008 16:45
Investice 90 milionů korun se nevyplatila
Dominik Hašek
Dominik Hašek | Foto: Reuters

Praha - Před několika týdny oznámil hokejový brankář Dominik Hašek konec kariéry. V pondělí pak přiznal, že končí i jeho firma Dominátor. Podle slavného gólmana jsou na vině neuspokojivé finanční výsledky.

"Prodělával jsem třicet tisíc korun měsíčně," řekl podle serveru idnes.cz Hašek.

Třiačtyřicetiletý medailista z Nagana se vrátil do Čech a původně se chtěl věnovat podnikání. Když ale zjistil, že značka Dominátor na trhu neprorazila, rozhodl se její další vývoj ukončit.

Čtěte dále: Dominik Hašek ukončil kariéru. Nemám motivaci, říká

Už nyní dal výpověď zhruba desítce zaměstnanců. Tato značka se sportovním oblečením podle Haška nezaniká, měla by částečně existovat jen ve Spojených státech.

Samotná firma existovala od roku 1998, ovšem během deseti let se jí nepodařilo získat tolik zákazníků, jak se očekávalo. Bývalý hokejista do ní investoval devadesát milionů korun.

Kromě oblečení dále Dominátor nabízel batohy, brýle nebo kola.

Nabízí se tak otázka, co bude nyní Hašek dělat. "Tuhle sezonu hokej určitě hrát nebudu. Tušil jsem, že dotaz ohledně mého návratu přijde. Jsem už ale opravdu starý, chytat mě nejspíš neuvidíte," dodal pardubický rodák.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy