Nápady, které byste si vzali na pustý ostrov? Ptejte se

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
9. 7. 2012 13:00
Rozhovor s organizátorem velké letní konference Inovace & Inspirace 2012
Tomáš Jindříšek, spoluzakladatel digitální agentury Dark Side.
Tomáš Jindříšek, spoluzakladatel digitální agentury Dark Side. | Foto: archiv

Praha - Uprostřed prázdnin, přesně ve čtvrtek 26. července, bude v budově bývalého Federálního shromáždění a dnes Národního muzea v Praze nabito manažerskými jmény, která byste vedle sebe pravděpodobně nečekali.

Hlavní slovo na celodenní konferenci Inspirace a Inovace 2012 bude mít česká tvář Google, kněz z Lanškrouna, reprezentant světoznámé kávy Dallmayr nebo mladý majitel vlaků Leo Express.

Cože, manažerská konference během dovolených? S účastí církevního hodnostáře a kavárníka? O vizích a vizionářích, a ještě k tomu v muzeu?!

Ptejte se Tomáše Jindříška, jednoho z nejznámějších českých reklamních expertů a dnes spolumajitele agentury Dark Side, proč to celé dělá a jak to vlastně myslí.

Nápovědou vám budiž třeba to, že ambiciózní akci, jejímž je Aktuálně.cz partnerem, zaštiťuje motto: "Jediná konference, kterou byste si vzali na pustý ostrov" (posledních pár míst ještě zbývá, pokud máte zájem se přidat, registraci najdete tady).

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy