Nejlevnější auta v Česku zdražují. Pod 200 tisíc korun už se nedostane ani Dacia

Jan Matoušek Jan Matoušek
21. 5. 2020 6:02
Přehledům nejlevnějších aut v posledních letech kralovaly Dacie s cenami poměrně hluboko pod hranicí 200 tisíc korun. V posledních týdnech ale i nejlevnější auta zdražila. V cenících jednotlivých značek už nenajdete model s cenou nižší než 200 tisíc korun. Na to, jak aktuálně vypadá přehled nejdostupnějších nových aut dle ceníkových cen, se podívejte do galerie.
Foto: Mitsubishi

Mitsubishi Space Star - 239 850 korun

Desítku nejlevnějších nových aut na českém trhu otevírá Mitsubishi Space Star s ceníkovou cenou 239 850 korun. Co za ni zájemce dostane? Pětidveřový hatchback na pomezí miniauta a supermini. Kromě toho také benzinový litrový motor s výkonem 52 kW a manuální pětistupňovou převodovkou.

Nejnižší výbava Entry nabízí elektrické ovládání předních oken, rádio se čtyřmi reproduktory, manuální klimatizaci nebo 14palcová kola s okrasnými kryty.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Španělské státní dráhy Renfe Operadora jednají o převzetí podílu 50 procent ve společnosti Leo Express. Informoval o tom list El País

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze

Brazilský nejvyšší soud zrušil rozsudek, který uznal bývalého prezidenta Luize Inácia Lulu da Silva vinným v korupční kauze. Podle soudce Edsona Fachina případ nespadal do kompetence soudu ve městě Curitiba, který rozsudek vynesl, napsala agentura Reuters. Soudce proto nařídil, aby se případem znovu zabýval federální soud v Brasílii. Proti rozhodnutí se státní zástupce odvolá. Lula obvinění z úplatkářství dlouhodobě odmítá.

Zdroj: ČTK
Další zprávy