Nejlevnější auta s pohonem všech čtyř kol. Vyberte si partnera na zimní cesty

Nejlevnější auta s pohonem všech čtyř kol. Vyberte si partnera na zimní cesty
20. místo v žebříčku nejlevnějších aut s pohonem všech kol patří vozu Subaru XV. Kříženec mezi městským a sportovně-užitkovým vozem má pod kapotou benzinový motor 1,6 typu boxer. Ten si vyžaduje 6,8 litru na ujetí stovky kilometrů. Prodává se od 589 000 korun.
19. místo: Honda CR-V. Velké rodinné SUV pohání dvoulitrový motor se spotřebou 7,4 litru. Koupit ho lze již za 584 900 korun.
18. místo. Fiat 500 X přijde na 577 900 korun. Vůz, který je technicky spřízněný s Jeepem Renegade, jezdí s dieselovým dvoulitrovým agregátem za 4,9 litru.
17. místo: Opel Antara. Již poněkud letité SUV značky s bleskem ve znaku stojí ve variantě s pohonem všech kol nejméně 575 900 korun. Motor se zdvihovým objemem válců 2,4 litru si žádá nemalých 9,1 litru benzinu.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
5. 11. 2015 7:06
Prodej aut s pohonem všech kol v Česku každým rokem roste. V nabídce je mají prakticky všechny značky působící na tuzemském trhu. Připravili jsme přehled aktuálně nejlevnějších vozů v kategorii 4x4. Jsou mezi nimi malá městská auta, rodinné kombíky i oblíbené SUV.
 

Právě se děje

před 9 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy