Hybridním autem po schodech až k legendární Nebeské bráně v Číně? Range Rover ukázal, že to jde

Eva Srpová Eva Srpová
14. 2. 2018 11:51
Hybridní Range Rover Sport vyjel 999 schodů se sklonem 45 stupňů až k jednomu z nejslavnějších čínských míst, skalnímu oblouku nazvanému Nebeská brána. Podívejte se na úchvatné fotky a především video z jízdy po legendární Dragon Road.
RR Sport vyjel schody k Nebeské bráně.
RR Sport vyjel schody k Nebeské bráně. | Foto: Range Rover
Foto: Range Rover

Plug-in hybridní sportovní SUV Range Rover Sport volí netradiční příležitosti, kde se předvést. Už například pokořilo rekord na americkém Pikes Peak,
přejelo oblast Rub al-Chálí na Arabském poloostrově, kde se nachází největší
písečná poušť světa označovaná v překladu jako Pustá končina, a také zdolalo legendární sjezdovku Inferno ve Švýcarsku s převýšením 2170 m. 

Tentokrát RR Sport zamířil do provincie Chu-nan, kde se rozkládá legendární Dragon Road, 11,3 km dlouhá silnice s 99 ostrými zatáčkami. A pak se ještě vydal po schodech k impozantnímu skalnatému oblouku Nebeská brána.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Škarek opustil kemp Islanders a zamířil na farmu

Český hokejový brankář Jakub Škarek se z tréninkového kempu New York Islanders přesunul na farmu do Bridgeportu. Devatenáctiletého odchovance Jihlavy, jehož si Islanders vybrali loni ve třetím kole draftu na 72. pozici, čeká první sezona v Severní Americe. V minulém ročníku chytal Škarek ve finské lize za Pelicans Lahti.

Škarek uzavřel loni v červenci s Islanders tříletou nováčkovskou smlouvu. Za Lahti odchytal 22 utkání s průměrem 2,45 obdržené branky na zápas, úspěšností zákroků 90,58 procenta a jednou udržel čisté konto. V sedmi duelech nastoupil i ve druhé nejvyšší finské lize za Peliitat Heinola.

Další zprávy