Kdo by ještě chodil pěšky? Vyrazte do města na elektrické tříkolce, koloběžce nebo gyroboardu

Foto: Výrobci
Jan Markovič Jan Markovič
9. 5. 2016 14:52
Auta stojí v zácpě, cyklisté se potí a MHD je přecpaná lidmi. Po městě se ale lze pohybovat mnohem modernějším způsobem. Představují ho elektrická vozítka, která jsou rychlá, zábavná a navíc ekologická. Dnes se jich nabízí celá řada, od trochu nebezpečné jednokolky, na níž si budete připadat jako artista v cirkuse, po akční sexy tříkolku, která se naklání do zatáček a jede skoro 90 km/h. Jaký způsob pohybu po městě si vyberete vy? Prohlédněte si galerii.
 

Právě se děje

před 38 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy