Deset věcí, které se změnily na Volkswagenu Transporter. Odolává větru a parkuje sám

Martin Frei Martin Frei
5. 9. 2019 6:01
Dodávky stárnou pomaleji než osobní auta. Vždyť tady nejsou na machrování stylem, ale na poctivou práci. Proto i takový klasik jako Volkswagen Transporter zůstává věrný osvědčeným postupům. Neholduje pózování na rampách autosalonů, ale udržuje se ve formě dílčími inovacemi. Ta současná zasahuje mimo jiné i do označení. Zatímco u předchozích verzí písmeno T vždy doplňovalo celé číslo, teď po tři roky starém typu T6 přichází T6.1. Sestavili jsme seznam deseti věcí, které se na voze změnily.
Foto: Volkswagen

Klasický design

Vnější vzhled je spíš o jemných retuších. Větší maska chladiče skrývá pod logem povinný radar adaptivních systémů, naopak světlomety zeštíhlely díky kompaktnější diodové optice. Novou příď samozřejmě dostávají všechny varianty Transporteru. Od valníků a sklápěček přes skříňové dodávky a osobní verzi Combi, lépe vybavenou Caravellu až po luxusní Multivan. Zůstává také atraktivní nabídka dvoubarevných laků. 

 

Právě se děje

před 2 minutami

Výkonný výbor FAČR kvůli koronaviru znovu odložil valnou hromadu

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR rozhodl o dalším odložení valné hromady, která se měla uskutečnit 18. června v Olomouci. Důvodem jsou přetrvávající opatření proti šíření nového typu koronaviru, která komplikují organizaci. O novém termínu zatím nerozhodl. Původně se měla valná hromada konat 29. května.

Další zprávy