Řidička se po ničivém manévru styděla vylézt z auta. Zpackané couvání natočila kamera

Video Video
4. 1. 2021 11:23
Kuriozní nehodu zaznamenaly průmyslové kamery na jedné z ulic v severovietnamském městě Hung Yen. Řidička na záběrech po nastoupení za volant nejprve zhruba půl minuty čeká na správný okamžik, kdy vyjet na rušnou silnici. S podélně zaparkovaným vozem nakonec přes zpátečku bleskurychle najede do několika skútrů a auta, které stálo za ní.
Řidička nacouvala do stojících motocyklů | Video: Reuters

Na záběrech je následně vidět, jak žena v šoku ani nechtěla vystoupit z auta. K místu nehody se navíc přiblížilo hned několik svědků, mezi kterými pravděpodobně byli i poškození. Při havárii, která se stala 26. prosince, se nikomu nic nestalo, místní média jen uvádějí, že škoda napáchaná na motocyklech a autu, byla značná.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Spolupracovnice Navalného Sobolová zastavila svoji předvolební kampaň

Spolupracovnice ruského opozičního představitele Alexeje Navalného Ljubov Sobolová oznámila na facebooku, že zastavuje svoji kampaň před zářijovými volbami do Státní dumy. K tomu rozhodnutí ji podle jejích slov dovedly obavy o bezpečnost svých podporovatelů v situaci, kdy vláda pronásleduje své oponenty, i skutečnost, že jí jako spolupracovnici organizace, která byla prohlášena za extremistickou, kandidovat zakazuje zákon.

Zdroj: ČTK
Další zprávy