reklama
 
 

Vánoční spoty v televizi: Podívejte se, jaké budou

26. 11. 2013 11:50
Prima letos o Vánocích sází na tradici i mimozemšťany.

Praha - První adventní neděle vychází už na tento víkend. Většina obchodů i měst dávno hýří vánočním osvětlením a svoje vánoční spoty postupně odhalují i jednotlivé televize.

FTV Prima letos přišla s širokým záběrem. Vsadila na řezbářství, mimozemšťany, rodinné momentky a krásy zimní fauny a flory.

Hlavní spot Primy ukazuje dřevěnou postavičku nad neckami s kaprem v náručí. Snaží se připomenout tradiční české betlémy a dřevozpracování. Podle serveru Mediaguru ale nemají postavičky ve spotech reálnou předlohu, o jejich vznik se postaraly moderní technologie.

Kanál Prima Cool, jehož cílovou skupinou jsou především mládež a mladí dospělí, opět přišel s trochu netradičním pojetím. Pro Cool typický hlas herce Jana Dolanského ve spotu Vánoční invaze vysvětluje, že Vánoce jsou svátky sbližování, a představuje čtyři druhy mimozemšťanů, kteří žijí mezi námi.

Přes mírný podkres White Christmas od The Drifters Dolanský uvádí figurky Rosolínů, Mikrofonů, Kvadromatů a Barelonů.

Prima Love pro změnu poskládala své vánoční upoutávky ze skutečných nestylizovaných fotografií diváků.

Zoom na rozdíl od ostatních sesterských kanálů spíše než na Vánoce odkazuje na zimní krajinu a mráz. V dynamickém spotu ukazuje záběry z říše za polárním kruhem..

autor: Domácí | 26. 11. 2013 11:50

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama