Pod mostem se plazí Rokytka, glosovalo ministerstvo kultury. Básnické tweety vystřídala úředničina

24. 3. 2018 9:16
Tweety ministerstva kultury ještě donedávna bavily sledující oficiálního účtu resortu. Stál za nimi básník Petr Kukal, v posledních týdnech se ale vyjádření ministerstva na Twitteru smrskla na úřední oznámení. Těsně po prezidentských volbách básník Kukal glosoval příhodu ze Zemanova volebního štábu, kde byl i opilý novinář Milan Rokytka. Nejstarší betonový most v Čechách "stojí v Libni a pod jeho obloukem se – po mocném napojení osmi přítoky – plazí Rokytka." Projděte si nejzábavnější tweety z klávesnice básníka Kukala.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy