Policie hledá svědky znásilnění dvacetileté dívky na víkendových závodech High Jump

ČTK ČTK
10. 8. 2016 15:47
Kriminalisté prověřují případ znásilnění na víkendovém mistrovství republiky v extrémních skocích do vody High Jump v Hřiměždicích na Příbramsku. Obětí byla údajně dvacetiletá dívka, uvedla ve středu mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.
Ilustrační snímek.
Ilustrační snímek. | Foto: Policie ČR

Hřiměždice (Příbramsko) - Dva neznámí muži měli o víkendu na mistrovství republiky v extrémních skocích do vody High Jump v Hřiměždicích na Příbramsku znásilnit dvacetiletou dívku.

Událost se podle mluvčí příbramské policie Moniky Schindlové stala v pátek mezi 21:00 a 22:00. Policisté žádají svědky, kteří si všimli dvacetileté dívky, již drželi dva muži v podpaží a proti její vůli ji táhli od záchodů u lesa směrem ke stanu, aby se ozvali na telefonní čísla 974 879 516, 724 128 090 nebo na bezplatnou linku 158.

"Poškozená je štíhlé postavy, má tmavé delší vlasy a měla volat o pomoc. Oblečena byla do riflí, černé mikiny s kapucí, měla světlé boty, batoh na zádech a na očích černé dioptrické brýle," uvedla mluvčí.

Sportovní akci sledovaly v zatopeném lomu tisíce lidí. Součástí mistrovství byl bohatý doprovodný program. Od pátku do neděle zastavily policejní hlídky v obcích Hřiměždice, Vestec a Nečín 53 řidičů, kteří kteří před jízdou pili alkohol. Z toho u čtyř naměřili nad jedno promile a stíhají je kvůli ohrožení pod vlivem návykové látky. Dalších pět motoristů mělo podle Schindlové pozitivní test na drogy, především na marihuanu a na metamfetamin.

 

Právě se děje

Další zprávy