Sportovní klání v rozvadovském casinu

Sportovní klání v rozvadovském casinu
Neplatí tu německé zákony a do Německa je to kousek. Ideální místo pro pořádání mistrovství Německa v pokeru.
Zúčastnit se může každý, takové značky se fotívaly na sjezdech ODS.
Přijít o peníze tu můžete rozličnými způsoby.
Black jack vám trénuje paměť.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
14. 2. 2012 9:01

Mistrovství Německa v pokeru se hrálo v Česku. Německé zákony nejsou tomuto sportu tak nakloněny jako tuzemské. Přitom se může zúčastnit každý, stačí vložit 2 500 Euro.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Maďarský parlament přijal zákon posilující kontrolu nad kulturou

Maďarský parlament ve středu přes odpor opozice schválil kontroverzní zákon, který posiluje vládní kontrolu nad kulturou. V pondělí proti chystanému právnímu předpisu demonstrovalo v centru Budapešti několik tisíc lidí a protestní internetová petice získala kolem 50.000 podpisů, napsala agentura DPA.

Zákon počítá se vznikem Národní kulturní rady, která by měla vládě umožnit "strategicky řídit sektor kultury". Kromě toho při jmenování ředitelů městských divadel a dalších institucí dotovaných státem musí být zajištěn souhlas ministra kultury. Dosud o tom, kdo řídí divadla, rozhodovaly městské úřady samostatně.

Část opozičních zákonodárců při hlasování na znamení nesouhlasu vstala a dala si před obličej černé divadelní masky. Informoval o tom portál 444.hu na základě videa, které na facebooku zveřejnil liberální poslanec Tordai Bence.

Zdroj: ČTK
Další zprávy