Páteční zásah vojenské policie na Kavčích horách

Páteční zásah vojenské policie na Kavčích horách
Návštěva? Nikoli. Skákalo se přes turnikety.
Příslušníci armády vnikli do budovy České televize navzdory televizní ochrance po šesté hodině večerní.
Požadovali originál dokumentu k údajné kauze bývalého šéfa vojenského zpravodajství Krejčíka.
Televize v přímém přenosu v hlavní zpravodajské relaci ukázala záběry několika mužů v černých uniformách - s přilbami, ozbrojených samopaly, jak stojí jen několik metrů od sálu, z něhož se vysílaly Události.
Foto: Repro: ČT
Simona Holecová
11. 3. 2011 20:47

Praha - Vojenská policie znovu zasahovala v sídle veřejnoprávní televize na Kavčích horách.

Příslušníci armády vnikli do budovy České televize navzdory televizní ochrance po šesté hodině večerní. Požadovali originál dokumentu k údajné kauze bývalého šéfa vojenského zpravodajství Krejčíka.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 18 minutami

Dálnici D10 uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu

Dálnici D10 ve směru na Prahu uzavřela u Mladé Boleslavi nehoda kamionu, který se převrátil na bok. Část návěsu zasahuje také do jízdního pásu v druhém směru, kde je provoz sveden do jednoho jízdního pruhu. Při nehodě se nákladnímu autu prorazila nádrž a unikala nafta, řekla mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Podle policejní mluvčí Michaely Novákové se kolize obešla bez zranění.

Policisté na místo vyjeli ve 13:30, kamion měl podle polského řidiče technickou závadu. Po nehodě zůstal ležet na středových svodidlech. Podle Novákové byl v podvečer provoz na Prahu jedním pruhem obnoven zhruba na čtvrt hodiny, aby mohla odjet část čekajících aut. "Ale už je to zase zavřené," uvedla mluvčí kolem 18:00.

Další zprávy