Nákupní centrum na Lužinách

Nákupní centrum na Lužinách
Od společnosti BILLA jej koupila se společníky Lenka Romanová.
Je to hned u metra.
Přejete si životní pojistku? Žádný problém.
I kdyby se rozpadl, byl by čerstvý.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
6. 11. 2012 11:20

Dvacet let po slavnostním otevření je nákupní centrum na pražském sídlišti Lužiny na konci své životnosti. Od společnosti Billa je koupila s dalšími společníky Lenka Romanová, manželka bývalého ředitele ČEZu Martina Romana. Zatím investovala jen něco přes dvacet miliónů, ale chystá se kompletní přestavba.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Kouč italských mistrů světa Lippi ukončil kariéru

Strůjce italského triumfu na fotbalovém mistrovství světa v roce 2006 Marcello Lippi ukončil trenérskou kariéru. Naposledy vedl do loňského listopadu reprezentaci Číny, ale další angažmá už hledat nebude. Jinou práci ve fotbalovém prostředí nicméně dvaasedmdesátiletý uznávaný kouč nevyloučil.

"Co se týče trenérského řemesla, tak s tím je definitivně konec. Skutečně," řekl Lippi pro RadioSportiva. "Stačilo to. Možná bych mohl být užitečný v jiné funkci, uvidíme. Do jara ale nic," dodal kouč, který s Italy slavil zlato před 14 lety na MS v Německu.

Lippi do roku 2010 působil výhradně v rodné Itálii. S Juventusem získal pětkrát domácí titul a vyhrál i Ligu mistrů. Po odchodu do Číny ovládl tamní soutěž s klubem Kuang-čou a následně neodolal lukrativní nabídce převzít čínský národní tým. Druhé angažmá u něj však ukončil už po čtyřech soutěžních zápasech.

Další zprávy