Foto: Hlučící publikum, neviditelný rozhodčí i fauly. Za kulisami prezidentské debaty na Primě

Podívejte se, jak to vypadalo před, během a po prezidentské debatě.
Zemanovi fanoušci byli vybaveni oficiálními zvětšeninami prezidenta na transparentech.
I zmenšeninami na šálách.
Zemana přišel podpořit i proruský a protizápadní aktivista Žarko Jovanovič, vyzdvihující například Čechy bojující na proruské straně na Ukrajině.
Mezi podporovateli Drahoše nechyběl jeho bývalý soupeř, lékař Marek Hilšer.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
24. 1. 2018 0:52
Současný prezident Miloš Zeman přestal po prvním kole ignorovat debaty a poprvé se utkal v rétorickém duelu s protikandidátem Jiřím Drahošem. V Hudebním divadle Karlín, odkud televize Prima zápas vysílala, panovala atmosféra jako na fotbale. Oba kandidáty hnalo početné a hlučící publikum, které rozhodčí Voříšek nezvládal kočírovat. Podívejte se, jak to vypadalo před výkopem, v zákulisí, na jevišti i v publiku.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Seemanová překonala český rekord i na kraulové čtyřstovce

Plavkyně Barbora Seemanová překonala v Taškentu další český rekord. Po čtvrteční kraulové dvoustovce posunula nejlepší čas i na dvojnásobné trati. Časem 4:08,89 vylepšila svůj předchozí rekordní zápis z loňského mistrovství světa v Kwangdžu o 84 setin sekundy.

"Čtyřstovka se mi stejně jako včera dvoustovka jela skvěle. Cítila jsem silný záběr, což je pro mě hodně důležité. I když je to čtyřstovka, která vždycky bolí, tak jsem se snažila ke konci do toho ještě kopnout, ale abych nevytuhla, což se ale pochopitelně trochu stalo," popsala rekordní závod dvacetiletá Seemanová v tiskové zprávě.

"Opět skvělý výsledek, vylepšený osobní rekord, český rekord, no prostě paráda. Stále ale cílíme na olympijský A-limit, který Báře stále uniká. Na druhou stranu se zlepšuje a uvidíme, co se stane na jaře," uvedla trenérka Petra Škábová.

Na vynikající časy z International Swimming League v Budapešti navázala v Taškentu Simona Kubová. Po náročném programu posledních týdnů dokázala na 100 metrů znak zaplavat čas 1:00,03 a zopakovat olympijský A-limit. Ten už má splněný od loňského jara.

Zdroj: ČTK
Další zprávy