Financování stran: ANO je v minusu, nejvíc dluží ČSSD

Financování stran: ANO je v minusu, nejvíc dluží ČSSD
Foto: Aktuálně.cz
Mikuláš Klang Lucie Stuchlíková Mikuláš Klang, Lucie Stuchlíková
4. 4. 2014 19:00
Strany odhalily účty. Jak si vedly v minulém roce?

Praha - Všechny politické strany v Česku odevzdaly zprávu o hospodaření za minulý rok. Zdaleka největší dluhy má sociální demokracie, které zbývá doplatit 207 milionů.

Do ztráty se však propadlo i hnutí ANO Andreje Babiše. Projděte si přehled, jak si ve volebním roce vedly partaje, kterým se podařilo probojovat do Sněmovny.

 

Právě se děje

před 40 minutami

Washington povolal v sobotu z farmy brankáře Vaněčka

Český hokejový brankář Vítek Vaněček byl v sobotu povolán z farmy v Hershey z nižší AHL do prvního týmu Washingtonu a vyměnil si místo s Rusem Iljou Samsonovem. Třiadvacetiletý odchovanec Havlíčkova Brodu hned v duelu v Bostonu, kde Capitals vyhráli 3:2 po samostatných nájezdech, kryl na lavičce záda jedničce Bradenu Holtbymu.

Vaněček v této sezoně v AHL odchytal za Hershey osm zápasů s průměrem 2,65 obdržené branky a s úspěšností zákroků 89,4 procenta. Vicemistr světa ze šampionátu hráčů do 18 let z roku 2014 uzavřel 1. července jako chráněný volný hráč nový tříletý kontrakt s Washingtonem celkem na 2,15 milionu dolarů.

Na tuto sezonu má dvoucestnou smlouvu, ale na další dvě už jednocestnou, takže i v AHL může brát plný plat. Na farmách Capitals působí pátý rok a stále čeká na premiéru v NHL. Washington si vybral Vaněčka v roce 2014 v druhém kole draftu na 39. místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy