Mimořádná zpráva

Blok proti islámu demonstroval v Praze. Zradilo ho hezké počasí

Blok proti islámu demonstroval v Praze. Zradilo ho hezké počasí
Na místě pomníku generalisima Stalina se sešli strážci křesťanských hodnot.
Bloku proti islámu se před několika měsíci podařilo svolat několikatisícovou demonstraci na Hradčanské náměstí.
Dnes se to znalci brouků Martinovi Konvičkovi nepovede.
Pódium je vyzdobeno svatými z boje proti islámu.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
1. 5. 2016 13:29
Nejočekávanější demonstrace letošního 1. máje skončila pokojně. Hezké počasí a knedlo, vepřo, zelo u domácího stolu bylo patrně lákavější než demonstrovat.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 1 hodinou

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy