Zoufalé manévry řidiče kamionu. Cestu na náměstí mu zmařila brána

Video Video
25. 6. 2020 11:05
Deset minut zoufalé snahy o otočení kamionu si musel protrpět řidič nákladního automobilu v Třeboni. Z Kopečka mířil do centra, kde se ale nevešel do Hradecké brány, která je jednou ze čtyř bran původního městského opevnění v Třeboni a uzavírá hlavní Masarykovo náměstí na východě. Řidič tak byl nucen se na místě otočit, což jemu i ostatním řidičům dalo zabrat.
Zoufalé manévry řidiče kamionu. Cestu na náměstí mu zmařila brána | Video: Městská policie Třeboň
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Barcelona kvůli pandemii odložila prezidentské volby

FC Barcelona musela kvůli koronavirové pandemii odložit volby nového prezidenta, jež měly být 24. ledna. V termínu se nemohou uskutečnit kvůli v současnosti platnému omezení pohybu osob v Katalánsku.

Barcelona proto požádala vládu autonomního společenství, aby se mohly volby uskutečnit poštou. Katalánská vláda tuto možnost prověřuje. Nový termín voleb nebyl určen.

Jeden z nejslavnějších klubů světa je bez řádného prezidenta od konce října loňského roku, kdy odstoupil Josep Bartomeu. Barcelonu vede jako prozatímní šéf Carles Tusquets, jenž se voleb účastnit nebude.

Kandidáty na prezidentskou funkci jsou Joan Laporta, Víctor Font a Toni Freixa. Za favorita je považován bývalý šéf Barcelony z let 2003-2010 Laporta, který slíbil, že udělá maximum pro udržení klubové ikony Lionela Messiho, jemuž v červnu vyprší smlouva.

Zdroj: ČTK
Další zprávy