reklama
 
 

Služba Aktuálně.cz do čtečky Kindle v únoru skončí

13. 12. 2013 12:13
Služba Kindle.Centrum.cz bude 13. února 2014 ukončena. Více informací k ukončení této služby najdete v tomto článku.

Vážení čtenáři,

s politováním bychom vám chtěli oznámit, že od 13. února 2014 bude ukončena služba Kindle.Centrum.cz. Tato služba téměř tři roky umožňovala příjem aktuálních článků zpravodajského serveru Aktuálně.cz do čtečky knih Kindle.

Proč jsme se takto rozhodli?

První verzi této služby jsme pro naše čtenáře spouštěli již na konci roku 2010 jako testovací beta-verzi. Do ostrého provozu jsme pak službu Kindle.centrum.cz uvedli v polovině roku 2011. V té době jsme si neuměli úplně představit, co bude nová revoluční čtečka Kindle od společnosti Amazon znamenat pro čtení zpráv.

Nyní, po 3 letech provozu této služby, zjišťujeme, že mezi našimi čtenáři je jen velmi malý zájem o čtení zpráv z Aktuálně.cz prostřednictvím čtečky Kindle. Z toho důvodu jsme se rozhodli tuto službu ukončit a soustředit se na vývoj jiných funkcí, které naši čtenáři ocení více.

Jednou z novinek, které jsme v nedávné době uvedli, je i nová podoba zpravodajství Aktuálně.cz pro mobilní telefony a tablety - zpravy.aktualne.centrum.cz. V roce 2014 plánujeme celou řadu novinek, které by měly zahrnovat i podporu offline čtení v různých přenosných zařízeních.

Chtěl bych i nadále číst Aktuálně.cz na své čtečce Kindle

Velmi si vážíme vašeho zájmu o čtení našich zpráv. Pokud vám vyhovuje číst Aktuálně.cz na čtečce Kindle, i nadále existují různé alternativní cesty, které vám to umožní:

Calibre - na adrese http://calibre-ebook.com/ si můžete stáhnout program pro správu e-knih. Tento program mimo jiné umí načíst RSS zdroj a pravidelně ho odesílat na vaši čtečku Kindle. Seznam RSS zdrojů na webu Aktuálně.cz najdete zde.

Instapaper - najdete na webu http://www.instapaper.com. Tato služba umožňuje ukládání různých článků k pozdějšímu přečtení. Jednou z funkcí je pak i možnost odeslání obsahu do čtečky Kindle.

Kindly.cz - česká služba, která nabízí možnost automatického odesílání obsahu z libovolného RSS zdroje do čtečky Kindle. Seznam RSS zdrojů na webu Aktuálně.cz najdete zde.

autor: Miroslav Hajda | 13. 12. 2013 12:13

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama