reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Oaks Prague: První etapa výstavby zahájena

Unikátní rezidenční celek Oaks Prague, který po devíti letech náročných příprav vzniká nedaleko Prahy, v červnu 2017 zahájil první etapu výstavby.

V této fázi počítá plán s realizací celé jedné třetiny projektu, kdy bude dokončeno na 55 bytových jednotek a 30 vil. Zároveň dojde ke kompletní rekonstrukci Nebřenického zámečku a vybudovaní wellness centra, jež budou tvořit přirozené srdce života v městečku.

Golfové hřiště s licencí PGA Czech National, které je jednou z hlavních dominant Oaks Prague, započalo svou výstavbu již v říjnu roku 2016. Od června letošního roku finišují pod taktovkou architekta Kyla Phillipse a skotského shapera Roberta Sammelse práce na první devítce.

Dokončení první etapy je plánováno na konec roku 2018. Z důvodu větší efektivity bude v průběhu roku 2018 paralelně zahájena druhá etapa projektu. Rezidenční projekt Oaks Prague bude kompletně dokončen v roce 2022 a nabídne domov až 250 rodinám.

Zahájení výstavby Oaks Prague

V polovině května 2017 se u příležitosti zahájení výstavby 1. etapy sjeli ze všech koutů světa do Hergetovy cihleny na Malé Straně hlavní představitelé projektu Oaks Prague. Kromě zástupců Arendon Development Company se akce zúčastnili také budoucí provozovatelé golfového hřiště - Troon International a zástupci PGA, dodavatelé technologií pro smart city řešení T-Mobile nebo zástupci holistického wellness konceptu LivNordic.

www.theoaksprague.cz

autor: Oaks Prague | 9. 6. 2017 7:53

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama