Na ministerstvu zemědělství můžete dostat "na držku"

Na ministerstvu zemědělství můžete dostat  "na držku"
Ministerstvo si za více než 5 miliónů najalo na ochranu budovy firmu Prostor Jana Kočky, bratra zabitého Václava Kočky. Zlatá cedulka na to upozorňuje pod státním znakem
O jaká jde pravidla, zjistím při návštěvě, budu jako myška
Státní úřad už bude zavřený, zajdu si tedy přes vrátnici do restaurace
Státem placení úředníci jsou velmi bystří. "Ty vole, co mě fotíš" Terminologii "plemenářů" nerozumím a pokračuji do restaurace
Foto: Aktuálně.cz, Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
26. 2. 2009 18:08

Ministerstvo zemědělství si najalo na ochranu své budovy soukromou agenturu Prostor Jana Kočky. Stálo nás to 5,3 milionu. Až půjdete na Státní plemenářskou inspekci, vezměte si s sebou raději policii, abyste se odtud dostali zdraví

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

před 5 hodinami

Volejbalisté porazili na ME bez ztráty setu Estonsko

Čeští volejbalisté zaznamenali na mistrovství Evropy první výhru ve skupině D. Svěřenci trenéra Michala Nekoly dnes v Rotterdamu i díky deseti esům zdolali Estonsko 3:0 po setech 25:18, 34:32 a 28:26.

Nejvíce bodujícím hráčem utkání byl český univerzál Jan Hadrava s 23 body. Dramatický druhý i třetí set navíc vždy ukončil nechytatelným podáním.

Dalšími českými soupeři budou v pondělí mistři světa Poláci. Pak je ještě čeká Nizozemsko a Černá Hora. Do osmifinále postoupí nejlepší čtveřice.

Další zprávy