Když o penězích rozhoduje Ronaldo a tyčky. Nejlepší tikety fotbalového Eura

Takto vypadá absolutní finálová trefa
Finále podruhé. Tentokrát 500 tisíc korun vsazených na remízu. Výsledek? Milion a třicet tisíc korun navrch čistého za remízu 0:0.
Většina sázkařů ale věřila Francii a pak to dopadlo třeba takhle: ztrátou takřka 105 tisíc korun.
A finále naposledy. Tentokrát tiket z cyklu, když nevíte, co s penězi. Tento sázkař zkusil dát 30 tisíc korun (což je mimochodem více než průměrný plat v Česku) na to, že první poločas vyhrají Portugalci, ale celý zápas ovládnou Francouzi.
Na své si během Eura přišli i běžní smrtelníci. Většina z nich se výher nedočkala, ale když se zadařilo, stálo to za to. Tak jako v tomto případě, kdy se 50 korun rozrostlo na šest tisíc.
Foto: Tipsport
Jiří Hovorka Jiří Hovorka
Aktualizováno 11. 7. 2016 15:08
Trefené výhry, přesné výsledky, ale i velké prohry kvůli pár milimetrům. Vybrali jsme nejzajímavější tikety fotbalového mistrovství Evropy.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

ME juniorských beachvolejbalistů v Brně bude až v září

O měsíc později oproti původnímu termínu se po koronavirové krizi uskuteční v Brně mistrovství Evropy v plážovém volejbalu v juniorské kategorii. Sokolské koupaliště bude poprvé dějištěm šampionátu pro hráče i hráčky do 20 let od 9. do 13. září.

"Vzhledem k celkové situaci po celém světě jsme velice rádi, že jsme jako organizátoři schopni splnit všechny podmínky pro úspěšný a bezpečný průběh tohoto šampionátu. Věříme, že to přinese pozitivní signál a že volejbalové zápasy se vrací zpět na kurty," uvedl předseda Marek Pakosta na svazovém webu.

Původně se brněnské ME mělo konat od 12. do 16. srpna. Domácí turnaje na písku se v Česku po pandemii covidu-19 rozběhly o minulém víkendu v Praze a v Litoměřicích.

Nové dějiště a možná i termín nicméně evropská konfederace CEV musí najít pro šampionát do 22 let, neboť v Nizozemsku jsou až do září zakázány hromadné sportovní akce. Mladí beachvolejbalisté měli o medaile hrát v přístavu Vlissingen.

Další zprávy