Striptérkou snadno a rychle

David Urbánek
16. 4. 2008 1:10
Odvážná hra na Nintendo Wii
Foto: Aktuálně.cz

Konzole Wii se ukázala jako šikovná multifunkční hračka, která okouzlila dokonce i samotnou královnu Alžbětu (více v článku Královna Alžběta je závislá na Nintendo Wii ). Navíc se jedná o nejprodávanější konzoli, a je tudíž jasné, že každá příležitost pro novou exkluzivní hru je velká výzva.

Společnost Peekaboo tak dostala zajímavý nápad. Tahle firma zbohatla na speciální hračce pro dospělé, která spočívá v možnosti si doma postavit tyč jako mají profi striptérky a předvést pěkně sexy taneček pro nejužší okolí. Proč tedy nespojit jejich hit s hitem Nintenda – když v dnešní době funguje podložka Balance Board umožňující přesně sledovat vaši polohu při cvičení airobicku ve hře Wii Fit, proč by stejně tak nemohla sledovat taneční kreace u striptérské tyče a patřičně je hodnotit, popřípadě naučit nějaké nové triky?

Hru by navíc podpořily i slavné osobnosti jako je Kylie Minogue nebo Carmen Electra, která je tváří tyčového setu už nyní.

Otázkou ale zůstává, co na to samotná japonská firma. Vzhledem k tomu, že Wii se snaží být spíše tou rodinnou zábavou a Nintendo mělo vždy problémy s vypouštěním her s vysokým ratingem, tak tomu moc velké šance nedáváme. Přesto je to docela pěkná představa.