Paris Hilton podle Dungeons and Dragons?

Petr Ciesarík
8. 4. 2008 13:30
Jak by vypadal nejenom její character sheet?

Na památku úmrtí Garyho Gygaxe, jenž je považován za duchovního otce celosvětově známých a využívaných RPG pravidel Dungeon & Dragons, vybral zahraniční magazín wired.com populární celebrity a udělal z nich charaktery ve stylu D&D. No a jak jsou na tom celebrity jako Paris Hilton či třeba George Bush?

Paris Hilton
Herečka
Chaotický člověk, neutral
Síla: 9
Inteligence: 9
Moudrost: 8
Povaha: 10
Obratnost: 14
Charisma: 18
Speciální schopnosti: Umývání aut v zábavném stylu, strach z vězení za poplatky

George Bush
17. level,
politik
Chaotický člověk, neutral
Síla: 11
Inteligence: 10
Moudrost: 6
Povaha: 12
Obratnost: 10
Charisma: 16
Speciální schopnosti: žádné poškození z korporačních vztahů, má schopnost se perfektně vymlouvat a jako první počátečně útočí na ostatní země. Umí vyhrát volby.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Německá prokuratura obvinila cášského biskupa ze zpronevěry

Německá prokuratura obvinila světícího biskupa v Cáchách Johannese Bündgense ze zpronevěry. Informovala o tom dnes agentura DPA. Podle vyšetřovatelů hodnostář zneužil plné moci 78leté ženy trpící demencí a nechal si na svůj soukromý účet z jejího jmění převést celkem 128 000 eur (3,2 milionu korun). Bündgens oznámil, že po dobu svého stíhání nebude dál zastávat svůj úřad.

Podle obvinění biskup peníze získané od seniorky použil na nákup nemovitosti a slíbil jí, že v jeho domě bude mít doživotní právo užívat byt. Do katastru však nebylo věcné břemeno zaneseno.

Cášský biskup a Bündgensův nadřízený Helmut Dieser řekl, že je vyšetřováním šokován a chce, aby se celá záležitost pečlivě prověřila. Bündgens oznámil, že celou částku už ženě vrátil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy