NBA 2K9 - nejnovější trailer

Josef Kníže
21. 9. 2008 13:00
Skvělý sestřih záběrů z chystaného ročníku NBA.
Foto: worthplaying.com

Pokud má v nečem EA velký problém, tak je to rozhodně konkurence na poli sportů. 2K Sports ji totiž šlape na paty témeř ve všech sportovních odvětvích a nebál bych se říci, že velice úspěšně. Trailer na jejich nejnovějších ročník NBA to jasně dokazuje. Skvělý střih, animace hráčů i celková atmosféra. EA se bude muset sakra snažit.

NBA 2K9 'Momentous' trailer

NBA 2K9 vychází 7.října tohoto roku na Xbox360, PS3 a PS2. Více o hře v našich dojmech z GC prezentace.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V New Yorku bude zákaz nočního vycházení do konce týdne, úřady ho zavedly kvůli násilnostem po smrti černocha George Floyda

Zákaz nočního vycházení od 20 hodin večer do pěti hodin ráno místního času bude v New Yorku platit do konce tohoto týdne. Dnes to oznámil starosta největšího amerického města Bill de Blasio. Tamní úřady lidem opouštět domovy zakázaly v souvislosti s násilnostmi, jež vypukly po nedávné smrti černocha George Floyda.

De Blasio podle televize CNN vyzval demonstranty, aby dnes protestovali během dne. "Pak, prosím, jděte domů, protože večer máme práci s tím, abychom ve městě udrželi klid," řekl de Blasio. Dodal, že podporuje mírumilovné protesty a varoval, že pokud demonstranti nebudou poslouchat nařízení úřadů, nezůstane to bez reakce. "Nebudeme tolerovat jakékoliv násilí. Nebudeme tolerovat útoky na policisty. Nebudeme tolerovat rozdmýchávání nenávisti," upozornil starosta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy