reklama
 
 

Lenovo ukázalo nový telefon s pětipalcovým displejem

28. 8. 2012
Lenovo vytvořilo konkurenta pro Galaxy Note 2. Je jím IdeaPhone K860.

Firma Lenovo minulý týden představila svůj nový tabletofon IdeaPhone K860. Velmi slušně vybavenou novinku můžeme považovat za nástupce modelu LePad S2005, který Lenovo uvedlo v listopadu loňského roku.

IdeaPhone má displej s úhlopříčkou pět palců a pohybuje se tak na pomezí mezi smartphonem a tabletem. Displeji samozřejmě nechybí 720p HD rozlišení, které z telefonu dělá ideální zařízení pro prezentování videí či sledování filmů. IdeaPhone je prvním telefonem od Lenova, který v sobě skrývá čtyřjádrový procesor. Tím je Samsung Exynos 4412 s frekvencí 1,4 GHz, na kterém už běží například telefon Galaxy S3, který je v současnosti vlajkovou lodí Samsungu.

Full HD video a Ice Cream Sandwich

Ve výbavě telefonu nechybí ani osmimegapixelový fotoaparát s možností nahrávání Full HD videa, 1GB RAM či podpora datové sítě HSPA. Jako operační systém zvolilo Lenovo pro svůj telefon předposlední verzi Androidu s číslem 4.0.

Největším konkurentem IdeaPhonu bude Samsung Galaxy Note 2, který bude zanedlouho také představen. Jaká bude dostupnost nového telefonu od Lenova v Evropě a jaká bude jeho cena zatím jisté není.

autor: tl | 28. 8. 2012

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama