reklama
 
 

iPad Mini představí Apple na podzim společně s iPody

28. 8. 2012
Na letošním Music Event ukáže Apple kromě iPadu Mini také novou generaci iPodu Nano

Japonský blog Macotakara, který pravidelně přináší informace o dění kolem firmy Apple, přišel s několika novými informacemi ohledně nové generace iPodů Nano a chystaného sedmipalcového iPadu.

První zpráva se týká jména nového tabletu, který by se po různých spekulacích měl nakonec jmenovat skutečně iPad Mini, tak jak většina lidí předpokládala. Nový iPad, který bude svou velikostí konkurovat tabletům, jako je Kindle Fire nebo Nexus 7, bude oficiálně představen na říjnovém Music Event, kde Apple každý rok představuje nové iPody. Původně se očekávalo, že Apple iPad Mini předvede společně s novým iPhonem na akci, která se bude konat 12. září, podle všeho tomu tak ale nakonec nebude.

iPod s cloudem 

Na letošním Music Event Apple kromě iPadu Mini ukáže také novou generaci iPodu Nano. Ten bude nově vylepšen o Wi-Fi modul, který by měl vlastníkům nového iPodu umožnit přístup do úložiště iCloud. Apple se rozhodl tímto způsobem navýšit úložný prostor iPodů, namísto aby jejich paměť rozšiřoval klasicky hardwarově, což je velice nákladné. Pro svou cloudovou službu navíc získá několik milionů nových uživatelů, kteří by ji jinak pravděpodobně nikdy nevyužili. 


 

autor: tl | 28. 8. 2012

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama