Batman: Arkham Asylum oficiálně odložen

Josef Kníže
2. 5. 2009 16:05
Spekulace se nakonec potvrdily, Batman se posouvá.
Foto: Hratelně.cz

Po několikadenních spekulacích, kolujících na internetu, dnes bohužel Eidos a Warner Bros. Interactive oficiálně potvrdily odložení očekávané akce Batman: Arkham Asylum. Ačkoli se mnozí domnívali, že titul sklouzl do posledního čtvrtletí tohoto roku, Eidos poznamenal, že plánují hru vydat "do konce léta", což znamená do 21.září 2009.

Dodatečný čas má zaručit, že vývojáři vskutku vychytají všechny bugy a nedodělky a nový Batman tak udělá čest svému jméno. Na druhou stranu příjde studio o letní okénko, které obvykle zaručuje pořádné příjmy. Je ale příjemné vědět, že si Eidos dává na hře záležet a nepouští do světa nesmyslný paskvil.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 20 minutami

Čtyřicetiletá série Dukly skončila. Primátorky vyhrála osma Slavie Praha

Vítězem 108. ročníku Primátorek jsou veslaři Slavie Praha. Druhá skončila na Vltavě se ztrátou tří sekund osma společenství Slavie s Přerovem a třetí dojela posádka pražského ČVK s Mělníkem, jež měla manko dalších tří vteřin.

Po změně pravidel se dnes konal první ročník po omezení startu veslařů takzvaných resortních sportovních center včetně Dukly. V hlavním závodě tak formálně skončila více než čtyřicetiletá vítězná série Dukly, v nejrychlejší posádce však sedělo hned šest veslařů, kteří jsou v současnosti členy armádního klubu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy