Batman: Arkham Asylum - Harley Quinn odhalena

Josef Kníže
17. 4. 2009 14:08
Další z velezloduchů a bossů v nadcházející hře.
Foto: Hratelně.cz

Pokud jste si donedávna mysleli, že bude nový Batman procházka růžovou zahradou, zamyslete se znovu. Po včerejším představení obrovitého Banea tu máme další trailer, které odhaluje zlotřile sličnou Harley Quinn, které půjde našemu netopýrovi po krku. Je šílená, je špatná a je svým způsobem sexy. Způsobem "sakra koukni na ten výstřih".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy