Batman: Arkham Asylum - Free Flow kombat VIDEO

Josef Kníže
15. 5. 2009 14:02
Jak bude vypadat soubojový systém?
Foto: Hratelně.cz

Už několikrát padla zmíňka o inovativním "Free Flow" systému soubojů z chystaného Batmana, dnes však konečně vývojáři uvolnili pořádné video s komentářem Seftona Hilla z týmu. Demonstrace ukazuje jednu z Challenge map a ukazuje hrdinou schopnost sundat celou skupinku nepřátel na jeden zátah neustálým navazováním komb a pohybem. No co, vypadá to dobře. Více ve videu.

Batman: Arkham Asylum Exclusive 'FreeFlow Combat' Walkthrough

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy