Nejzajímavější kanceláře roku. Podívejte se na práci předních českých návrhářů

Nejzajímavější kancelářské designy od předních českých návrhářů.
Pražská kancelář mezinárodní společnosti Cushman Wakefield se podílela na návrhu kanceláří společnosti Xylem v pražské budově Mechanica 2. Xylem se zabývá technologiemi pro úpravu a čištění vody, proto při návrhu kanceláří hrál roli vodní prvek – v centrálním prostoru je proto velké akvárium, v němž navíc zařízení od Xylemu měří spotřebu vody.
Cushman Wakefield dále pomohl navrhnout recepci v pražské budově Corso 2.
Společnost se rovněž podílela na vzniku recepce mezinárodní zdravotnické společnosti firmy Baxter na pražském Smíchově.
Česká firma Capexus letos realizovala nové prostory v kancelářské budově v Bratislavě, jedná se o koncept MyHive.
Foto: CBRE
Ekonomika Martina Marečková, Ekonomika
Aktualizováno 24. 8. 2019 19:45
Originalita, prostor, komfort - firmy v Česku mají jasnou představu o tom, jak by měl prostor pro jejich zaměstnance vypadat. A nebojí se do něj investovat vysoké sumy. Jedním z hlavních aktuálních úkolů je totiž boj v konkurenčním prostředí při náboru nových lidí. Designeři, zaměření na návrhy a výstavbu kancelářských interiérů, tak nemají v tuzemsku o práci nouzi. Oslovili jsme přední české návrhářské společností, aby se samy pochlubily tím nejlepším ze své letošní produkce, co podle nich bude v následujících měsících udávat trend.
 

Právě se děje

před 11 minutami

USA zastavily vyšetřování, které mělo řešit, zda Bolton v knize o Trumpovi prozradil utajované informace

Americké ministerstvo spravedlnosti zastavilo vyšetřování ve věci, zda John Bolton v knize o svém působení v roli bezpečnostního poradce exprezidenta Donalda Trumpa protiprávně prozradil utajované informace. Informoval o tom list The New York Times a agentura AP. Zástupci vlády současného prezidenta Joea Bidena u federálního soudu podali dokument, kterým podnět k zahájení soudního řízení ruší.

V knize The Room Where It Happened: A White House Memoir (Místnost, kde se to dělo: Paměti z Bílého domu) vydané loni na konci června Bolton ukázal tehdejšího prezidenta Trumpa jako člověka, který se neorientoval v geopolitických otázkách, a jeho rozhodnutí se podřizovala snaze o znovuzvolení. Trump dal v souvislosti s knihou najevo, že si přeje Boltonovo stíhání a označil ho za "silně nekompetentního" a za "lháře".

Trumpova administrativa se pokoušela vydání knihy soudně zablokovat, protože Bolton podle ní porušil dohodu o mlčenlivosti, k níž se při nástupu do funkce bezpečnostního poradce zavázal. Spolupracovníci bývalého prezidenta také tvrdili, že kniha ohrožuje národní bezpečnost. Soud však jejich žádost zamítl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy