Nejzajímavější kanceláře roku. Podívejte se na práci předních českých návrhářů

Foto: CBRE
Ekonomika Martina Marečková, Ekonomika
Aktualizováno 24. 8. 2019 19:45
Originalita, prostor, komfort - firmy v Česku mají jasnou představu o tom, jak by měl prostor pro jejich zaměstnance vypadat. A nebojí se do něj investovat vysoké sumy. Jedním z hlavních aktuálních úkolů je totiž boj v konkurenčním prostředí při náboru nových lidí. Designeři, zaměření na návrhy a výstavbu kancelářských interiérů, tak nemají v tuzemsku o práci nouzi. Oslovili jsme přední české návrhářské společností, aby se samy pochlubily tím nejlepším ze své letošní produkce, co podle nich bude v následujících měsících udávat trend.
 

Právě se děje

před 17 minutami

Podíleli se na ochraně ohrožených gepardů, íránský soud je poslal na dlouhé roky do vězení za špionáž

Íránský soud vyměřil tresty odnětí svobody v délce šesti až deseti let šesti ochráncům přírody. Byli obviněni ze špionáže. Podíleli se totiž na projektu záchrany v Asii kriticky ohrožených gepardů a používali k jejich pozorování skryté kamery. Informovala o tom dnes agentura AP.

Newyorské centrum zabývající se lidskými právy v Íránu oznámilo, že ochránci byli odsouzeni za kontakty s USA, tedy nepřítelem státu. V téže kauze budou souzeni ještě dva lidé. Ve skupině byl také Kavous Seyed Emami s občanstvím Íránu a Kanady, který zemřel loni v únoru za nejasných okolností ve vězeňské vazbě, kde čekal na soud. Vdově po něm pak Írán po nějaký čas bránil vycestovat ze země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy