Jak dopadne losování Sportky? Zkuste číslo čtyřicet

Kateřina Vokurková Kateřina Vokurková
8. 5. 2014 13:50
Za posledních deset let byla nejméně často vylosována jednička. Vyplývá to z nové statistiky společnosti Sazka.
ilustrační foto
ilustrační foto | Foto: Sazka

Praha – Při losování sázkové hry Sportka bylo v posledních deseti letech nejčastěji taženo číslo 40. Vylosovali jej celkem třistatřináctkrát.

Naopak nejméně často padala jednička, která se za deset let objevila mezi výherními čísly jen ve 231 případech.

Druhým nejčastěji taženým v posledních deseti letech je podle sázkové kanceláře Sazka číslo 31 - padla tři sta šestkrát. Třetí příčku drží číslo 37, uspělo ve tři sta třech slosováních. Následují čísla 30, 10 a 23.

Naopak druhým nejméně vylosovaným za posledních deset let je číslo čtyři – uspělo jen 244krát. Následují čísla 38, 3, 7 a 34.

V celé historii hry Sportka nejčastěji uspělo číslo šest, těsně na druhém místě je už zmíněná čtyřicítka. Nejméně často bylo taženo číslo 45, jen o něco lépe je na tom číslo čtyři.

Společnost Sazka v úterý 6. května oznámila, že po deseti letech Sportku zdraží. Počínaje tikety pro losování 21. května již sázející za jeden vsazený sloupec zaplatí dvacet oproti dosavadním šestnácti korunám. Se zdražením firma slibuje vyšší a častější výhry.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy