Tuningový sraz na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami

Tuningový sraz na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami
Proto je ho hojnost jak v interiéru, tak i v motorovém prostoru
Použít se dají i jiné materiály. Například koženka
Lakování je stále také populární
A často se to děje v kombinaci s chromem či zlacením
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
11. 4. 2011 11:28

Měření výkonu motoru na brzdě, soutěž ve sprintech a třeba i vystoupení kaskadérů. To vše jsou tradiční součásti srazu tuningových aut. Jeden z prvních letošních se odehrál na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami.

 

Právě se děje

před 57 minutami

Kouč italských mistrů světa Lippi ukončil kariéru

Strůjce italského triumfu na fotbalovém mistrovství světa v roce 2006 Marcello Lippi ukončil trenérskou kariéru. Naposledy vedl do loňského listopadu reprezentaci Číny, ale další angažmá už hledat nebude. Jinou práci ve fotbalovém prostředí nicméně dvaasedmdesátiletý uznávaný kouč nevyloučil.

"Co se týče trenérského řemesla, tak s tím je definitivně konec. Skutečně," řekl Lippi pro RadioSportiva. "Stačilo to. Možná bych mohl být užitečný v jiné funkci, uvidíme. Do jara ale nic," dodal kouč, který s Italy slavil zlato před 14 lety na MS v Německu.

Lippi do roku 2010 působil výhradně v rodné Itálii. S Juventusem získal pětkrát domácí titul a vyhrál i Ligu mistrů. Po odchodu do Číny ovládl tamní soutěž s klubem Kuang-čou a následně neodolal lukrativní nabídce převzít čínský národní tým. Druhé angažmá u něj však ukončil už po čtyřech soutěžních zápasech.

Další zprávy