Test Škoda Citigo

Test Škoda Citigo
Široké dveře usnadňují nastupování jen tam kde je dost místa. V podzemních parkovištích jsou naopak pro zlost
Sportovně tvarovaný volant v takovémto voze překvapí
K sedačkám nelze mít žádné připomínky
Odkládací kapsy jsou i tentokrát předností
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
11. 12. 2011 16:04

Nejnovější Škoda je současně nejmenší a také první, která se nevyrábí na území České republiky. V redakčním testu jsme zkoušeli právě to, jak se bude chovat na silnicích nejrůznějších kvalit a zaměření.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

LFA nabízí fotbalovým klubům předčasné vyplacení části financí

Ligová fotbalová asociace nabídla pomoc účastníkům první a druhé ligy, jimž pandemie nového typu koronaviru způsobila finanční problémy. Jednotlivé kluby budou moci v předstihu získat část květnové splátky peněz, které od LFA dostávají.

"Ligový výbor odsouhlasil možnost podpory členských klubů LFA, které se dostaly v důsledku aktuální situace do finančních potíží. Nabídne jim možnost předčasné úhrady části květnové splátky odměny hrazené klubům ze strany LFA," uvedl v tiskové zprávě předseda LFA Dušan Svoboda. Ligový výbor schválil pomoc klubům na dnešním jednání jednomyslně.

LFA vyplácí jednotlivým účastníkům první a druhé ligy, které řídí, podíl z prodeje televizních a marketingových práv a také ze sponzorských příspěvků. Kluby získávají finance v pěti ročních splátkách a právě jedna z nich měla přijít na řadu v květnu.

Další zprávy